Українські креативники під час війни

Проєкт про тих, хто створює і надихає, коли летять ракети.

Ми розповідаємо, як після 24 лютого 2022 року працюють рекламісти, піарники, дизайнери та інші креатори – від великих агенцій до фрилансерів, від фахівців із досвідом до початківців.

Якщо ти вивчаєш рекламу, піар і загалом комунікації або саме обираєш свій майбутній фах, якщо мрієш працювати в креативі або вже робиш перші кроки – ми допоможемо зорієнтуватися та побачити можливості.

Креативність ніколи не знає меж. Вона здатна пробуджувати в нас силу, надихати і впливати на світ навколо. Ти можеш стати частиною цього непереможного руху. Креативна галузь розвивається під час війни і стане ще потужнішою після нашої перемоги.

Слава Україні!

Категорії

Креатори

Креативна індустрія – це люди, яких об’єднує пристрасть до творчості, нестандартного мислення і здатність поглянути на все інакше. Чим живуть і як працюють креатори під час війни, яким бачать майбутнє креативної індустрії – читай у цьому розділі.

Контент

Гумор і меми, патріотизм, українська сміливість – досліджуємо контент воєнного часу. 

Можливості

Дізнавайся, де навчатися креативних професій, які варіанти навчання є поза університетською освітою та де шукати роботу початківцю. 

Роботи