Майстер-клас із дизайну від Джованні Оттонелло

Арт-директор Європейського Інституту Дизайну (Istituto Europeo Di Design) Джованні Оттонелло провів майстер-клас "Що таке творчість? Оцінка портфоліо". Зустріч із італійським дизайнером відбулася 18 березня о 12:40 в ауд. 22 Інституту журналістики.

Джованні Оттонелло вивчав архітектуру в Генуезькому університеті Дж. Оттонель. Згодом він отримав практичний досвід в сфері сценографії та оформлення музейних експозицій. У світ моди Джованні прийшов, почавши вивчати текстильні технології та дизайн.

Митець розробляв сценографію заходів в музеї Diocesano в Генуї, Національній галереї палацу Спінола, Палаці дожів, працював в будинку моди Сальваторе Феррагамо і співпрацював з П'єрлуїджі Піцци (Pierluigi Pizzi), сценографом і режисером Малого театру Мілана (Piccolo Teatro).

Джованні Оттонелло є консультантом таких широко відомих брендів, як "Bottega Veneta", "Hugo Boss", "La Martina", "Mandarina Duck", "Rubelli" тощо. Італійський дизайнер бере участь в різних проектах, які можуть і не стосуватися моди, читає лекції з графіки, моди, дизайну, фотографії та сучасного мистецтва у багатьох школах моди і дизайну, виступає на семінарах і конференціях.

Інформація про Джованні Оттонелло взято з джерела

Фото взято з джерела