Форум «Комунікаційно-контентна безпека в умовах гібридно-месіанських агресій путінської Росії»

Протягом 9–10 червня був організований Міжнародний форум з кризових комунікацій «Комунікаційно-контентна безпека в умовах гібридно-месіанських агресій путінської Росії». Захід відбувся у конференц-зал Військового інституту.

Метою форуму є розгляд науково-практичних аспектів діяльності засобів масової інформації під час проведення АТО на сході України, дослідження практичних засад та особливостей комунікації між органами військового управління та ЗМІ у площині цивільно-військових відносин, напрацювання пропозицій щодо новітніх підходів у реалізації завдань комунікаційно-контентної безпеки в процесі взаємодії органів військового управління зі ЗМІ, розробка рекомендацій щодо впровадження у навчальний процес підготовки майбутніх офіцерів сучасних стандартів комунікації з громадськістю (комунікаційно-контентних засад) в умовах ведення бойових дій.

До участі у форумі були залучені фахівці Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України, інших органів військового управління, вітчизняні та закордонні науковці і технологи з питань комунікаційно-контентної безпеки, керівники ЗМІ та журналісти, які висвітлюють діяльність сектору оборони і безпеки держави, представники культурно-мистецьких кіл та креативних індустрій з досвідом роботи в зоні АТО.

Під час форуму обговорювалися такі тематичні блоки:

  • системні прояви комунікаційно-контентних форматів гібридно-месіанських агресій;
  • проблеми практики комунікаційно-контентного спротиву агресіям;
  • креативні індустрії як вектор можливостей профілактики та нейтралізації системних проявів гібридного тероризму;
  • теоретичні та практичні аспекти підготовки журналістських кадрів та фахівців інформаційно-медійних структур оборонного відомства з врахуванням досвіду застосування Збройних Сил України в АТО.

Начальник Військового інституту Київського національного університету генерал-майор Віктор Балабін розповів, що на форум надійшло 45 доповідей провідних фахівців, учених, науково-педагогічних працівників, журналістів тощо.

– Для мене радісно, що вийшов потужний і цікавий продукт, який вже готовий для використання в навчальному процесі, — сказав Віктор Балабін.

Загалом було представлено 13 вищих навчальних та вищих військових навчальних закладів України.

Почесними гостями Міжнародного форуму з кризових комунікацій стали: підполковник Б. М. Сеник – начальник Управління зв’язків з громадськістю Збройних Сил України, полковник А. М. Лисенко – речник Адміністрації Президента України з питань АТО, полковник О. А. Мотузяник – заступник начальника Управління комунікацій та преси Міністерства оборони України, Д. Ю. Золотухін – радник Міністра інформаційної політики з питань інформаційної безпеки, директор Інституту постінформаційного суспільства.

Під час роботи форуму пройшла презентація навчального посібника “Сучасні інформаційні війни у мережевому он-лайн просторі” за авторством кандидата наук із соціальних комунікацій, доцента кафедри військової журналістики О. В. Курбана.

Навчальний посібник розрахований для курсантів, фахівців з питань інформаційної війни, науковців, викладачів, аспірантів, студентів профільних спеціальностей цивільних ВНЗ та всіх, хто цікавиться питаннями розвитку сучасних інформаційно-комунікаційних процесів.

Загалом, Міжнародний форум з кризових комунікацій пройшов на високому рівні. Модератори та учасники заходу виробили спільне бачення щодо захисту інформаційного простору України та розвитку України майбутнього в цілому. За результатами форуму випущено збірник тез доповідей під назвою “Комунікаційно-контентна безпека в умовах гібридно-месіанських агресій путінської Росії”.

Організатори заходу планують зробити цей форум щорічним.

 

Інформіцію та фото взято з джерела

Пов'язані статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *