Відділ міжнародного співробітництва в Інституті журналістики працює

14 грудня 2016 року в Інституті журналістики відбулася презентація Відділу міжнародного співробітництва.

Під час заходу студенти та викладачі ознайомилися з оновленим складом Відділу міжнародного співробітництва інституту. Організатори Євген Станіславович Цимбаленко та Катерина Соколова продемонстрували аудиторії оновлений сайт Відділу, розповіли про головні переваги ресурсу, що дозволяють студентам ознайомитись з можливостями проходження практики в міжнародних компаніях, отримання подвійних дипломів та участі в різних міжнародних проектах. Сайт є дуже зручним для користування, адже для кожної категорії студентів створено окремі розділи. Крім того, охочі матимуть змогу дізнатися про закордонні фахові видання, які дозволяють публікувати свої роботи. Кожен може перейти на ресурс за посиланням: http://labs.journ.knu.ua/international.

2016-12-14_215053

Також студенти та викладачі дізналися про перспективи розвитку й плани Відділу міжнародного співробітництва:

«Ми плануємо поновити співпрацю із закордонними університетами, відкрити розмовний клуб англійської мови як для викладачів, так і для студентів та створити умови для збільшення потоку іноземних студентів, адже зараз в Інституті навчаються лише 16 іноземців», – розповіли організатори презентації.

Прес-служба Інституту журналістики