Charity Bazzar: Make Someone’s Dream Come True

13 грудня в холі Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка відбулася найдобріша подія грудня – благодійний ярмаркок “Charity Bazzar”.

Під час акції зібрано 3’226 гривень, які буде спрямовано на подарунки до Дня святого Миколая дітям-сиротам – вихованцям дитячого будинку “Надія”, що в селі Мокрець Броварського району Київської області.

“Хочеться подякувати усім тим, хто не пройшов повз і долучився до нашої спільної доброї справи! Я вірю, що такі, здавалося б, невеличкі, добрі справи можуть змінити світ на краще”, ─ поділилася емоціями Ксенія Вознюк, одна із організаторів заходу.

Не пройшов повз Charity Bazzar і директор Інституту журналістики Володимир Володимирович Різун. Він із радістю придбав солодощі та побажав студентам успіху в продажах та натхнення.

gvwvs9qyk0c

Під час ярмарку відвідувачі мали змогу придбати смачні кондитерські вироби, прикраси, різдвяні листівки, квитки на студентську вечірку, а також зробити малюнок хною на руках. Організатори акції – студенти-другокурсники (група 1/1) спеціальності реклама та зв’язки з громадськістю.

До акції долучилися й організатори ще одного благодійного заходу «#Миколярмарок», який пройде в ІЖ 19 грудня. Дівчата – організаторки цього заходу провели майстер-клас із виготовлення святкових фетрових чобітків, а виручені кошти передали до загального фонду «Charity Bazzar».

Випічку для ярмарку готувала Дарина Захарова – випускниця кондитерського курсу в Hector J.Bravo Culinary and Pastry Arts. Наразі Дарина є не лише студенткою ІЖ, але й засновницею власної кондитерської "Darina's Pastry".

orc2css06me

“Я дуже щаслива від того, що маю можливість  не тільки радувати людей смачною випічкою, а ще й допомагати дітям, які так заслуговують на радість та свято!, ─ повідомила Дарина.

Спонсорами заходу виступили: компанія організації елітних вечірок “Revе’era”, салон “G.Bar” та бар “BAR.BER.BAR”. Під час ярмарку гості взяли участь в аукціоні від G.Bar і розіграли сертифікат на зачіску та макіяж. Стартовою вартістю сертифікату була сума розміром 100 грн.

А BAR.BER.BAR запрошує усіх на благодійну вечірку 17 грудня. Усі виручені гроші з якої також підуть на подарунки та необхідні речі для вихованців дитячого будинку “Надія”. Саме після проведення вечірки студенти вирушать до дітей із подарунками. Купити квитки на подію можна за посиланням: https://vk.com/kay_alex

Автор: Наталія Виноградська,

студентка 2-го курсу, спеціальності РЗГ