Чи можлива співпраця між німцями, українцями, поляками та білорусами?

3 19 по 24 листопада відбувся ІІІ етап українсько-німецького проекту "Громадська журналістика і роль цифрового медіа-діалогу у житті суспільства". Що це за проект? Приїжджають медіа-тренери з Німеччини, долучаються учасники з Польщі, Білорусі та України. Утворюються інтернаціональні команди, які протягом тижня працюють над певним медіа-продуктом: відеоролик, радіопрограма або блог (текст + фото). Цього разу у проекті брали участь 7 команд:

  • команда Франциски Екардт (Franziska Eckardt) підготувала відеоролик «How to live with little income in Ukraine?»
  • команда Софії Самойлової (Sofia Samoilova) – відеоролик “Citizen Journalism – MIGRATION IN KIEW
  • команда Лари Паукштадт (Lara Paukstadt) – відеоролик «Building Democracy in Ukraine»
  • команда Дар’ї Ярановської (Daria Jaranowska) – відеоролик «Reforms in Ukraine»
  • команда Беати Ярановської (Beata Jaranowska) та Сабели Гонзалез (Sabela González) – відеоролик про проект «Making journalism in Ukraine»
  • команда Тімо Матзоллека (Timo Matzolleck) – радіопрограма
  • команда Агнес Горват (Agnes Horvath) – блог про проект

 

Цей проект дає змогу не тільки попрактикуватися у роботі оператора, фотографа, журналіста, оператора монтажа, дізнатися про особливості роботи журналіста за кордоном, але й вдосконалити розмовні навички англійською, німецькою, іспанською, польською та білоруською. Крім того, це і різноманітні культурні заходи. Наприклад, у перший вечір проекту відбувся інтеркультурний вечір, на який кожен з учасників приніс часточку культури своєї країни: страву чи напій. А на вихідних українські учасники влаштовували для іноземних гостей екскурсії по Києву.

Пов'язані статті:

Напишіть відгук