Міжнародна конференція “Наукова спадщина професора А. А. Чічановського в контексті сучасних цивілізаційних процесів”

Запрошуємо Вас узяти участь у роботі Міжнародної конференції «Наукова спадщина професора А. А. Чічановського в контексті сучасних цивілізаційних процесів», яка відбудеться 15 грудня 2016 року в Інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Конференцію присвячено вшануванню пам’яті видатного вченого та діяча професора Чічановського Анатолія Анатолійовича.

Конференція буде проводитись за трьома основними напрямами:

• політичні науки;

• журналістика;

• видавнича справа.

Проведення конференції не передбачає роботи окремих секцій за встановленими напрямами. Робочі мови конференції: українська, англійська, російська.

Результати роботи та напрацювання учасників конференції будуть опубліковані в науковому журналі «Політика і публіцистика: збірник наукових праць».

Планується нагородження переможців конкурсу наукових праць Стипендіальної програми імені професора А. А. Чічановського.

Прес-центр Інституту журналістики