Без назви-4

Об’єднаємося заради дітей!

15 лютого 2017 року до Всесвітнього дня онкохворої дитини у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку відбулося відкриття фотовиставки «Переможці», організатором якої виступив благодійний фонд «Запорука».

Завідувач відділення Григорій Климнюк зазначив, що подібні виставки є дуже важливими для підтримки хворих дітей в Україні. У такий спосіб і пацієнти, і їхні батьки можуть ділитися своїми емоціями з людьми, що мають схожі проблеми.

Фотовиставка «Переможці» присвячена дітям, яким вдалося подолати рак. На фотографіях більшість колишніх пацієнтів уже дорослі. Вони прагнуть розказати теперішнім пацієнтам, що треба вірити у перемогу. Безперечно, такі фотографії надають сил не тільки дітям у відділенні, але також їхнім батькам.

Без назви-1

Хол відділення дитячої онкології перетворився на мистецьку галерею, де також відбувся майстер-клас із ліплення глиною за ініціативи народного депутата України Сергія Рибалки. Кожна присутня дитина разом із батьками могла зробити власну іграшку, які випалять та повернуть пацієнтам для фарбування.

Окрім цього, маленькі пацієнти онковідділення отримали у подарунок книжки.

Без назви-2

Також до Національного інституту раку завітала в.о. Міністра охорони здоров'я України Уляна Надія Супрун, яка зазначила: «Хочу побажати дітям найшвидшого одужання, а лікарям та медсестрам подякувати за те, що кожен день рятують життя дітям».

Без назви-3

Найменша пацієнтка зробила найбільшу квітку, яку подарували пані Супрун. Вона запевнила, що ця квітка тепер буде у Міністерстві охорони здоров’я.

Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка допомагав у організації заходу. Метою волонтерів навчального закладу було нагадати суспільству про існування такої серйозної хвороби та привернути до неї  увагу громадськості.

Без назви-4

Пам’ятайте, що двері відділення дитячої онкології завжди відкриті для вас. Ви можете стати донором крові, надати фінансову допомогу, допомогти придбати ліки або провести майстер-клас. Розуміння починається з дії.

Прес-центр Інституту журналістики