It's Zumba time!

Health Fest в Інституті журналістики – незабутні враження!

Інститут журналістики КНУ імені Тараса Шевченка зустрів цю весну по-справжньому святково. З 15 по 22 березня в Інституті пройшов абсолютно новітній за форматом фестиваль здоров’я та спорту HealthFest.

Успішні тренери відомих фітнес-клубів презентували студентам найновіші напрями у сфері спорту, а також надали професійні поради щодо ведення здорового способу життя.

Організатором заходу стала студентка 4 курсу спеціальності «реклама та зв’язки з громадськістю» Катерина Сівак разом з однокурсницями Ольгою Вовк та Анастасією Семченко й представниками кафедри фізичного виховання та спорту Навчально-спортивного комплексу.

15 березня фестиваль відкрився презентацією тренування першої афілійованої мережі кроссфіт-клубів України «Crossfit Banda». Тренери розповіли про історію та витоки цього популярного виду спорту і познайомили учасників із базовими вправами. Під пильним наглядом фахівців кожен зміг відчути себе справжнім «кроссфітівцем». Презентери «Crossfit Banda» влаштували серед студентів змагання, які боролися за запрошення на безкоштовне тренування до мережі. Його отримали п’ятеро тих, хто виконав за встановлений час найбільше сетів.

«Я не очікувала, що це буде настільки важко фізично, але при цьому настільки круто емоційно. Можна лише уявити, яким ефективним та корисним є кроссфіт як для нашого тіла, так і для духу. Ніколи раніше не чула про цей вид спорту, але тепер вже точно не забуду. Дякую Health Fest за можливість спробувати це тренування!» – ділиться враженнями студентка 4 курсу спеціальності «видавнича справа та редагування» Юлія Хоменко.

А от наступне тренування після серйозного кроссфіту було схожим на невеличкий карнавал.

20 березня до студентів із латино-американською танцювальною фітнес-програмою завітала інструкторZumba Fitness Поліна Яковенко. Їй одразу ж вдалося створити драйвову атмосферу. Ритмічна музика та повна віддача інструктора настільки залучала до танцю, що навіть оператор непомітно для себе пританцьовувала за камерою. Викладачі фізкультури із цікавістю спостерігали, як спортзала насичувалася усмішками.

Crossfit Workout

«Це дуже круто! Спочатку було трохи важкувато встигати за Поліною, але мені дуже сподобався її оптимізм, який передався мені, тому було справді дуже весело і класно!» – говорить Валерія Черняк, студентка 1 курсу спеціальності «медіапродюсування».

«Так, мені також дуже сподобалось, я взагалі потрапила сюди випадково, адже збиралася на фізкультуру, а тут познайомилася із таким видом фітнесу як зумба. Було цікаво, бо я вперше чую про цей напрям і тепер після сьогоднішнього майстер-класу хочу ще раз це спробувати», – додає її подруга Анастасія Коваль, студентка 1 курсу спеціальності «медіапродюсування».

22 березня феєричним закриттям Health Fest стала запальна фітнес-вечірка із Анною Балицькою, персональним тренером, фітнес-моделлю, танцівницею, атлетом, автором програм з харчування, а також переможницею Кубка України і бронзовою призеркою Європи та світу з бодібілдингу в категорії фітнес-бікіні та учасницею телешоу «Заковані» на «Новому каналі».

It's Zumba time!1

З першої ж секунди Анна заповнила спортивну залу весняною радістю. Усі з ентузіазмом повторювали навіть найскладніші рухи. Такого драйву не відчувалося ще на жодному заході. Після шаленого фітнес-міксу з аеробних, танцювальних і силових вправ учасниці фестивалю змогли поспілкуватися з Анною. Вона давала корисні поради, професійно відповідала на запитання і мотивувала вести здоровий спосіб життя.

«Дівчатам сподобалися буквально всі події, всі майстер-класи. Зумба дуже запам’яталась, так само, як і кроссфіт, і сьогоднішнє тренування із Анною. Студентки відчули нові емоції, спробували різні види спорту. Я отримала задоволення від того, що наші дівчата дізналися щось нове, адже все ж таки, коли займаєшся в одного викладача, повторів не уникнути, а цей фестиваль подарував різноманіття нашим заняттям, показав абсолютно інші підходи до тренувань. Я дуже рада, що відбувся такий чудовий захід», – прокоментувала фестиваль Олена Анатоліївна Онищенко, старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту.

Фестиваль здоров’я та спорту Health Fest став справжнім фурором цієї весни. Новий за своєю ідеєю, він подарував усім його учасникам можливість не лише дізнатися про нові напрями у фітнесі, а й спробувати самим потренуватися й отримати цінні знання, поради та мотивуючі настанови від професіоналів своєї справи. Health Fest став чудовим приводом для співпраці кафедри фізичного виховання та спорту Навчально-спортивного комплексу КНУ імені Тараса Шевченка й Інституту журналістики, а організатори заходу сподіваються зробити фестиваль щорічною традицією.

Катерина Сівак, 4 курс, РЗГ