Мустафа Найєм в Інституті журналістики

3 березня в Малій актовій залі Інституту журналістики відбувалася зустріч із народним депутатом України 8-го скликання Мустафою Найємом. Чимало студентів прийшли послухати про депутатський та журналістський досвід одного із засновників та в минулому головного редактора «Громадського телебачення».

Гість розповів про основні принципи роботи над журналістськими розслідуваннями, неформальні закони політичного життя України та практичне використання джерел інформації. Кожен мав змогу поставити запитання народному депутатові. У свою чергу Мустафа Найєм поділився своїми очікуваннями від майбутнього журналістики України та обговорив шляхи виходу з політичної кризи.

ALa5T3mcOdQ

Захід проводився в межах Дискусійного клубу «Політика і медіа» Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.

Прес-центр Інституту журналістики