Щорічний конкурс “Міс ІЖ” став цього року масштабною акцією анти-СНІД і проходитиме під гаслом: “Краса має бути захищена”.

Як же без конкурсу краси в ІЖ, коли 90% студентів – дівчата, а ще й весна, і душа потребує прекрасного! Про те, що "краса врятує світ" знає кожен, але у цьому випадку вона конкретно діє і допомагає.
Щорічний конкурс "Міс ІЖ" став цього року масштабною акцією анти-СНІД і проходитиме під гаслом: "Краса має бути захищена".

10 найгарніших та найталановитіших дівчат з різних курсів та спеціальностей творитимуть справжню магію на сцені. На гостей очікує феєричне шоу, розіграші від партнерів проекту та ще багато цікавинок. Кожен матиме можливість пройти експрес-тест на ВІЛ.
Обличчям проекту стала неперевершена Олександра Кучеренко, Міс Україна, яка вже не вперше долучається до благодійних заходів. Також у журі: ведучий Євробачення 2017 – Тимур Мірошниченко, випускник нашого інституту – Філ Коляденко (група "Каднай"), співачка Marietta Ways (голова студпарламенту ІЖ), перша Міс Інституту журналістики та народний депутат України – Світлана Заліщук, проректор з навчально-виховної роботи КНУ – Шамрай В'ячеслав Вікторович, український телеведучий та шоумен – Володимир Андрієвський, проректор КНУ з науково-педагогічної роботи – Володимир Бугров, генеральний директор НПО "Елна-Сервіс" – Хаджинов Геннадій Анатолійович.

gWfpn1CchaE
Вартість квитка – 30 грн – символічна, а всі зібрані кошти підуть на адресну допомогу ВІЛ-інфікованій людині.

Тож приходьте і переконайтеся, чому до ІЖ переводяться з КПІ шукати дружину!