7 років “Зеленому Інституту” – 7 дерев у нашому дворі!

У п'ятницю, 21 квітня, волонтерський еколого-благодійний проект "Зелений Інститут журналістики" святкує свій 7-й день народження! Також, за незвичайним збігом обставин, наш інститут  святкує 70-ту річницю журналістської освіти в Україні.  З цієї нагоди, студенти 1 та 2 курсу спеціальності "Реклама та зв'язки з громадськістю" висадять 7 дерев з метою озеленення території закладу.

Чекаємо усіх небайдужих о 14:00 біля входу в інститут на вул. Мельникова 36/1.

–         Для висадки було обрано туї, розповідає організатор акції, активістка «Зеленого Інституту», студентка 4 курсу Анастасія Пелих. – Невеличке однодомне вічнозелене хвойне дерево, невибагливе у догляді, легко переносить найлютіші морози. Аналогічна акція буде проведена біля головного входу до офісу незмінного партнера студентської ініціативи, групи компаній "ФОКСТРОТ", за адресою Дорогожицька 1.

Партнери вирішили висадити такі рослини: самшит вічнозелений, гортензію мітлисту та ялівець звичайний.

Тож, запрошуємо всіх охочих підтримати наших активістів, взяти участь у фотозйомці та зробити свій невеличкий внесок у добру справу.

Прес-центр Інституту журналістики

2 thoughts on “7 років “Зеленому Інституту” – 7 дерев у нашому дворі!