Студенти Інституту журналістики стали призерами конкурсів та олімпіад

Щорічно студенти Інституту журналістики беруть участь у Всеукраїнських студентських олімпіадах, метою яких є підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошук обдарованої студентської молоді, стимулювання їх творчої праці.

У 2017 році студенти Інституту журналістики успішно представили наш навчальний заклад і стали призерами декількох олімпіад та конкурсів.

5-6 квітня у Дніпрі відбулася студентська олімпіада зі спеціальностей «Журналістика» і «Реклама та зв’язки з громадськістю». Олена Рябічева, студентка 3 курсу Інституту журналістики, зайняла перше місце за спеціальністю «журналістика».  Валентина Павлушенко, студентка 4 курсу –  друге місце на олімпіаді з реклами та зв'язків з громадськістю.

Також студенти взяли участь у щорічному Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт та олімпіаді з видавничої справи та редагування, що була організована у Львові. Валентина Пасічна та Марта Знак, студенти спеціальності «Видавнича справа та редагування», посіли друге та третє місця, продемонструвавши свою ерудицію та професіоналізм.

Петро Катеринич отримав диплом ІІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт із соціальних комунікацій, що відбувся на базі Маріупольського державного університету. До речі, склад журі цього конкурсу очолив директор Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка Володимир Різун.Screenshot_3

Ми пишаємося нашими студентами та бажаємо їм подальших успіхів.