Українсько-британська співпраця: нові освітні перспективи

6 квітня 2017 року в Інституті журналістики відбулась зустріч директора, професора Володимира Різуна з ректором Університету Бат Спа, професором Крістіною Слейд і керівником відділу європейського розвитку та післядипломного навчання цього університету, професором Полом Хайлендом.

Сторони обговорили можливості співробітництва між Інститутом журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Факультетом гуманітарних наук Університету Бат Спа. Йшлося про сучасні тенденції у підготовці фахівців для медіасфери. У ході зустрічі також було досягнуто попередніх домовленостей щодо проведення спільних наукових досліджень.

Університет Бат Спа розташований у місті Бат, Велика Британія. Цей навчальний заклад орієнтується на інтернаціоналізацію та креативні підходи в освіті. Університет постійно займає високі позиції у британських кваліфікаційних рейтингах.

RWXZodQjqP0Прес-центр Інституту журналістики