Вітаємо!

Студенти Інституту журналістики – призери Всеукраїнських студентських олімпіад та конкурсів 2017 року:

Олена Рябічева – перше місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді з журналістики (м.Дніпро)

Валентина Павлушенко – друге місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді з реклами та зв'язків з громадськістю (м.Дніпро)

Валентина Пасічна – друге місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з видавничої справи та редагування (м. Львів)

Марта Знак – третє місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з видавничої справи та редагування (м. Львів)

Петро Катеринич – третє місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт із соціальних комунікацій (м. Маріуполь)