_FVBI_vi5CI

Сергій Тарута – гість Дискусійного клубу: Політика і медіа

15 травня в Малій актовій залі Інституту журналістики студенти мали змогу поспілкуватися з екс-губернатором Донецької області, народним депутатом України Сергієм Тарутою.

Зустріч була організована завдяки Дискусійному клубу: Політика і медіа, засновниками та модераторами якого є студенти 1 курсу Інституту журналістики – Федір Місурагін та Олег Авдиш.

7OFeOf3QATE

«В Україні мало політиків, яких я поважаю як людей – Сергій Олексійович Тарута входить в число цих особистостей! Мені дуже приємно, що сьогодні гостем нашого з Федіром Місурагіним проекту став бізнесмен, який користується повагою простих українців і міжнародних інвесторів. Заборонених тем в ході нашої дискусії традиційно не було, і кожен бажаючий ставив йому запитання. Говорили з паном Тарутою про бізнес, інвестиційний клімат, політику і життя. Дякую за співпрацю наших друзів з ІМВ в особі чарівної Ольги Ташпулатової і голови СПУ Станіслава Гречки. Також окрема подяка нашому старшому колезі Корнєєву Віталію Михайловичу, і всім, хто сьогодні відвідав наш захід», – висловився на своїй сторінці у ФБ Олег Авдиш.

_CO8YOoK1Yc

Нагадаємо, що лише за рік існування Дискусійного клубу двома першокурсниками було зроблено багато роботи та запрошено чимало цікавих гостей, таких як Валентин Наливайченко, Давід Сакварелідзе, Матвій Ганапольский, Мустафа Найєм,  Дмитро Гордон та Сергій Тарута.

Від імені всіх студентів Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка дякуємо хлопцям за можливість поспілкуватися та познайомитися з лідерами думок.

Бажаємо сил, натхнення та успіхів у реалізації всіх задумів та планів.

Прес-служба Інституту журналістики