VrOtCNvUHyQ

Тетяна Шальман організовує виставку своїх картин

27 травня о 10:00 в рамках Журналістської весни відбудеться виставка вишитих картин Тетяни Михайлівни Шальман. На виставці буде представлено 5 робіт викладачки, серед яких найвидатніша – “Таємна вечеря”.

“Таємна вечеря” – особлива для мене картина. Я її присвятила своєму онукові. Для цього не спала днями й ночами – намагалася встигнути закінчити роботу до його народження. Мені навіть пропонували її продати, мовляв, вона дуже схожа на фреску Леонардо”, – розповідає Тетяна Михайлівна.

Її картини – відображення основного правила життя: любити, дарувати любов всім. Пані Шальман розповідає: “Моє правило – даруй добро і любов, сій добро і любов. На будь-які образи можна відповідати тільки любов'ю”.

Мета виставки – довести студентам Інституту журналістики, що їхні викладачі – унікальні люди, які мають дуже цікаві та незвичні захоплення. Під час виставки буде присутня сама автор картин та організатори заходу, які зможуть відповісти на всі питання відвідувачів. Місце розташування експозицій підкажуть модератори, які зустрічатимуть гостей в холі ІЖ.

JFrEyK4-1qU