Від дитячої гри до наукової діяльності

27 травня 2017 року о 10:00 в Інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка у рамках святкування 70-річчя журналістської освіти в Україні відбудеться фотоквест «Від дитячої гри до наукової діяльності».

Мета заходу: відкрити нові грані особистості кожного із вже знайомих викладачів. Позиціонувати їх не лише як професіоналів своєї справи, а і як талановитих, різносторонніх та неординарних особистостей.

Під час фотоквесту студенти, випускники та просто гості Інституту журналістики зможуть взяти участь у конкурсі, в якому потрібно буде з’єднати дитячі фото викладачів із сучасними. Переможці, які правильно поєднають більшість фотографій отримають цікаві та незвичайні призи.

Вознюк Ксенія, студентка 2 курсу РЗГ