sP016MAIk1A

Відбулася виставка картин Тетяни Шальман

27 травня в Інституті журналістики в рамках Журналістської весни відбулася виставка вишитих картин Тетятни Михайлівни Шальман. Під час виставки було продемонстровано 10 робіт викладача, серед яких найвідоміша – репродукція картини Леонардо да Вінчі «Таємна вечеря».
3-tVNkIOa6M

«Це моя перша виставка. І дуже приємно бачити ту велику кількість людей, які зацікавилися моїми роботами. Якщо чесно, спершу вишивання було для мене лише способом відволіктися від роботи.  Та тепер я розумію, що кожна картина – це стан душі»,  – розповідає Т.Шальман.
_mNRZl71bW4

Всі роботи мають прихований сенс. Наприклад, на найбільшій картині виставки Ісус нагадує людям про смиренність протягом усього перебування на землі. Поряд з нею висить картина із парою вовків. Нижня частина полотна – алегорія життя земного, де головує вовчиця, тобто жінка. А зверху картини бачимо попереду вовка, який нагадує про чоловіче начало.
XkcqUFoE_xk

«Якщо чесно, я вражений. Адже тут є багато таких думок, які в мене ніяк не асоціююся з Тетяною Михайлівною. Вона політик, доцент, науковець. Я ніколи б не подумав, що вона у вільний час займається таким мистецтвом», – коментує виставку Віталій Михайлович Корнєєв, заступник директора з навчальної частини.

Метою виставки було ознайомити студентів та випускників із творчістю пані Шальман та таким вином довести, що викладачі ІЖ – унікальні люди, які мають безліч виняткових захоплень.
pqFEyJKoBXg