Processed with VSCO with hb2 preset

«Зелений інститут» дякує за допомогу

У рамках благодійного збору макулатури для пораненого бійця АТО по кафедрах Інституту журналістики вдалося зібрати 415 кг використаного паперу.

В Інституті журналістики 24 та 29 травня проходив благодійний збір макулатури по всіх кафедрах. Акція була організована не лише як екологічний проект, цього разу кошти збирали на допомогу випускнику нашого університету та захиснику нашої Батьківщини, бійцю АТО Петру Олексюку.

Влаштували збір студенти 1-2 курсу РЗГ, які є активістами екологічно-благодійної програми «Зелений інститут» разом зі своїми давніми друзями та партнерами ГК «Фокстрот». Вони розказали складну та зворушливу історію про випускника радіофізичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, який з 2014 року захищає Україну для нашого з вами щастя та спокою.

Processed with VSCO with hb2 preset

Петро Олексюк – надзвичайно щира та унікальна людина, саме він – ініціатор створення і перший командир Студентської гвардії КНУ імені Тараса Шевченка. Нещодавно хлопець зазнав важкого поранення під Новотроїцьким, підірвавшись на міні. Була загроза ампутації ноги, та, на щастя, лікарям попередньо вдалося зберегти ногу. Але досі необхідне тривале високовартісне лікування і Петрові дуже необхідна допомога. Довідавшись про історію Петра, на запит «Зеленого Інституту» відкликнулись усі небайдужі кафедри Інституту журналістики, і спільними зусиллями вдалось назбирати 415 кг паперу, а отримані 950 грн. вже передали на лікування Петрові Олексюку.

Усіх, кого зачепила історія Петра, і хто має бажання йому допомогти, закликаємо долучатись: карта Приватбанку: 4149 4996 4357 0359 (Олексюк Петро Павлович).

Робімо добрі справи та зберігаймо природу разом з «Зеленим інститутом»!

Студентка 2 курсу РЗГ Анна Куценко