19060031_1572717526073189_3483753802060044885_n

Марієтта Вейс – фаворит не тільки інституту, але й усієї України

8 червня 2017 року відбулася  XIV церемонія нагородження переможців конкурсу «Фаворити Успіху»!

На 14-й церемонії нагородження було вручено нагороди понад 80 торговим маркам товарів і послуг, столичних закладів, ЗМІ, а також новим зіркам українського шоу-бізнесу.

Нагороду отримала й студентка Інституту журналістики, молода співачка Marietta Ways, яказдобула перемогу в номінації "Молодий талант року".

"Насправді я була дуже вражена, коли отримала сповіщення про те, що мене запрошують на премію, через те, що я перемогла в номінації "Молодий талант року". 7 років я була в цій номінації і, нарешті, експертне журі, зірки й шанувальники оцінили мою роботу. 8 червня відбувся концерт у "Freedom Hall", де мені вручили нагороду за 2016 рік. Я вийшла на сцену зі своєю піснею "Прощавай". На церемонію прийшло багато зірок та відомих людей. Було надзвичайно цікаво.

З приводу майбутніх планів, то зараз ми випустили новий трек "Мамо", який поступово набирає популярності. На наступному тижні плануємо знімати кліп на цю пісню, який буде веселим і літнім. Нові пісні, багато концертів та виступів чекають мене. Зокрема, виступатиму і на міжнародному рівні, але поки це таємниця", – поділилася Марієтта.

Конкурс торгових марок «Фаворити Успіху» з 2003 року щорічно вивчає суспільні переваги з метою визначення найкращих, найбільш затребуваних і найбільш рекомендованих торгових марок товарів і послуг, столичних закладів, а також найяскравіших діячів шоу-бізнесу.

Прес-центр Інституту журналістики,

#ЯНаталя