IMG_8780

Я можу бути журналістом!

У День захисту дітей до Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю завітали гості з Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка. Дівчата з
ІІ курсу спеціальності «Реклама та зв’язки з громадськістю» вже 2 місяці є частиною дружньої сім’ї Центру та допомагають в організації комунікацій. У рамках соціального партнерства вони як майбутні професійні комунікатори провели акцію «Я можу бути журналістом», під час якої поділилися з дітками своїм досвідом та допомогли їм стати на крок ближче до професіоналізму.

IMG_8764

Для, можливо, майбутніх видавців та редакторів студенти розповіли про тонкощі створення книжки, для потенційних телеведучих влаштували автентичний майстер-клас із тележурналістики, де кожен із присутніх вчився поводити себе перед камерою. Діти, як справжні рекламісти, взяли участь у конкурсі на кращий логотип, створили власні візитівки, що є необхідним атрибутом для кожної ділової людини, та всі разом розробили великий рекламний постер. Без подарунків, смаколиків та гарного настрою не обійшлося.

Дівчата, які допомогали розвинути творчі здібності дітей, поділилися своїми враженнями. «Незважаючи ні на що, вони такі життєрадісні та відкриті, з ними так легко. Кожен вчить нас цінувати те, що маємо, і ніколи не переставати мріяти», – каже Ольга Тимошенкова. ЇЇ також підтримала колега Вікторія Токатли: «Вони особливі. Розумні, спритні й дуже щирі, які не дали зламати себе ні людям, ні обставинам. Ми захоплювалися кожним! Дякую!».

IMG_8776

Із заключним словом виступив доцент кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Інституту журналістики Дмитро Олегович Олтаржевський. Подякувавши всім присутнім, він запросив діток вступати до Інституту, де їх із радістю чекатимуть.