Анонс! Презентація книги “Лайфхак для журналіста: як ефективно використовувати час та інформацію”

28 вересня о 17.20 в стінах Інституту журналістики відбудеться презентація книги "Лайфхак для журналіста: як ефективно використовувати час та інформацію". Автор – Віталій Голубєв, секретар Національної спілки журналістів України, викладач кафедри журналістики Національного університету "Острозька академія", головний редактор Видавничого дому "ОГО".

Тема книги – професійна та особиста ефективність журналіста: як встигати більше і організовувати свою роботу результативніше. На 136 сторінках книги вміщено 86 практичних порад із досвіду автора та його колег. Цільова аудиторія книги – журналісти, редактори, студенти-журналісти, всі, хто професійно працює з інформацією і потребує інструментів підвищення продуктивності своєї праці.

Запрошуємо студентів різних курсів познайомитись із книжковою новинкою і поспілкуватися з автором.