День серця в Інституті журналістики

В четвер 28 вересня, 14.10 – 15.30 в Інституті журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, аудиторія 35, 3 поверх буде проведено  захід приурочений до Всесвітнього дня серця, який святкується 29 вересня у всьому світі.

Учасники: 150 студентів і викладачів.

Контактна особа – Леся Ярошенко (кафедра реклами та зв’язків з громадськістю, 066 737 83 18).

Програма:

14.10 – 14.15 Вітальне слово, представлення гостей

Леся Ярошенко, асистент кафедри реклами та зв’язків з громадськістю ІЖ

14.15 – 14.25 "Знешкодь кілера номер 1 у світі!" Доповідь про ситуацію із серцево-судинними захворюваннями у світі і в Україні, а також про роль працівників медіа-галузі у профілактиці захворювань та зменшення рівня смертності від інфарктів та інсультів. Анонс конкурсу журналістських та промо-матеріалів

Аліна Севастюк, ініціатор соціальної програми «Cердце», директор зі стратегічного розвитку KPMG, віце-президент Всеукраїнської ліги звязків із громадськістю

14.25 – 14.40 "Тема серцево-судинних захворювань: використання у ЗМІ, рекламі та PR". Приклади із практики, відповіді на запитання студентів.

Тамара Тачинська, консультант з комунікацій, старший партнер комунікаційної агенції Тruman Agency.

14.40 – 15.00 "Фітнес-браслет – кардіограф: штучний інтелект на сторожі здорових сердець". Презентація інноваційного пристрою, який зчитує 40 показників серцевої діяльності, відправляє на смартфон індивіуальні показники кожному учасникові, за наявності тривожних сигналів і за згоди учасника дані надсилаються лікареві, який дає рекомендації.

Рон Фрідман і Артем Малиновський, інжененри, засновники компанії Sincere Tech.

15.00 – 15.20 Сесія індивідуального кардіоскринінгу для 15 осіб. Решті бажаючих пройти кардіоскринінг буде надано таку можливість під час перерви і наступної пари.

15.20 – 15.30 Запитання-відповіді, спільне фото.

Наші спікери:

АЛІНА СЕВАСТЮК
Директор зі стратегічного розвитку KPMG. В якості PR-фахівця працювала в компаніях Coca Cola Amatil, Avon Cosmetics Ukraine. У KPMG Аліна Севастюк працює 2 роки. В її обов'язки входить розробка, затвердження та реалізація PR стратегії компанії. Зокрема, в KPMG Аліна Севастюк організувала «Зелені зустрічі» для партнерів і всіх зацікавлених сторін з обміну досвідом у сфері сталого розвитку. Є визнаним і авторитетним експертом з комунікацій, сталого розвитку та соціальної відповідальності бізнесу, фандрайзингу на національному та міжнародному рівнях. Займає посаду Віце-президента Всеукраїнської ліги зі зв'язків з громадськістю. Була лідером групи інформаційно-освітнього проекту «Зелений пакет» Координатора проектів ОБСЄ в Україні. Ініціює та проводить соціальні проекти, авторські тренінги, майстер-класи. З 2009 року ініціювала і проводить разом із чоловіком соціальну програму «Cердце».

ТАМАРА ТАЧИНСЬКА

Консультант з комунікацій, старший партнер комунікаційної агенції Тruman Agency. Редактор та видавець за освітою (ВПІ "КПІ"), після 6 років у ЗМІ зосередилася на сфері піару. Досвід роботи охоплює виборчі кампанії, соціальні проекти, державно-приватне партнерство та державний сектор. Зокрема, 2 роки  пропрацювала керівником прес-служби Міністерства охорони здоров'я. Останнім часом  сконцентрувалася на приватному секторі: розробці бренд-стратегій для персоналу та компаній, захисті бізнесу від іміджевих загроз та кризових комунікаціях. В агенції TRUMAN  відповідає за стратегічні відносини з клієнтами. З 2012 року долучилася до ініціативи платформи соціального партнерства Hearts.in.ua  з відзначення Всесвітнього дня серця в Україні.

РОН ФРІДМАН

Молодий вчений, дослідник штучного інтелекту, фахівець із роботи з даними, винахідник системи аналізу даних на основі кардіограми задля раннього  виявлення захворювань (у досимптомний період). Співзасновник та CEO(виконавчий директор) компанії Sincere Tech.

АРТЕМ МАЛИНОВСЬКИЙ (організатор скринінгу)

Молодий інженер. Фахівець із побудови систем, заснованних на штучному інтелекті. Спеціаліст із побудови систем обробки біомедичних сигналів. Співзасновник та CTO (технічний директор) компанії Sincere Tech.

Прес-центр Інституту журналістики