Інститут журналістики відзначив День Серця

28 вересня в Інституті журналістики відбувся захід, приурочений до Всесвітнього дня серця, який традиційно святкують 29 вересня.

Гостями заходу були директор із стратегічного розвитку KPMG Аліна Севастюк, старший партнер комунікаційної агенції Truman Agency Тамара Тачинська та молодий винахідник системи аналізу даних на основі кардіограми Рон Фрідман.

Аліна Севастюк розповіла про ситуацію із серцево-судинними захворюваннями в світі та Україні, про соціальний проект «Серця» й гасло цьогорічного дня серця – «Share the power». Вона закликала усіх учасників заходу долучатись до волонтерських програм та акцій в рамках проекту.

Інша частина лекції була присвячена розвитку теми здорового способу життя в журналістських матеріалах, рекламі та PR. Спікером виступила Тамара Тачинська. Вона дала професійні рекомендації студентам: як висвітлювати та поширювати інформацію про ведення здорового способу життя.

Наприкінці зустрічі, молодий вчений Рон Фрідман презентував пристрій – фітнес-браслет-кардіограф, який зчитує близько 40 показників серцевої діяльності. Він розповів про еволюцію подібних гаджетів та їх роль у здоров’ї сучасної людини.

У рамках заходу було проведено кардіоскринінг – перевірку серцево-судинної системи інноваційним пристроєм. Усі охочі попередньо завантажили спеціальний додаток на смартфони, а розумний браслет виміряв показники серцевої діяльності та відправив індивідуальні результати на смартфон кожного з учасників.

Аудиторія була захоплена таким винаходом. «Я немало часу чекала своєї черги, адже охочих перевірити свій стан здоров’я було багато. Проте це було того варте – я отримала дані про стан функціонування мого організму, серцево-судинної системи та мій емоційний стан»,  – розповіла студентка 4 курсу спеціальності «Реклама та зв’язки з громадськістю» Письменна Марія.

Усі студенти та викладачі були забезпечені роздатковими матеріалами – інформацією про артеріальний тиск, вагу тіла, серцево-судинні захворювання та їх профілактику, дієтичні рекомендації для забезпечення здоров’я серця та судин.

Прес-служба Інституту журналістики