Від мрії до дії – стимулююча лекція Херша Чадхи

21 вересня в Інституті журналістики відбулась лекція видатного фотохудожника, почесного професора Київського національного університету імені Тараса Шевченка Херша Чадхи.

Лекція мала неймовірну назву «Мрія», що привабило десятки студентів та викладачів інституту. Людей з різними інтересами, різних спеціальностей об’єднала лекція видатного фотохудожника з Індії, який розповідав про шлях до своєї мрії. Майже 15 років він мріяв про організацію першої фотовиставки в космосі. Його цілеспрямованість та завзятість можуть стати прикладом для усіх студентів, адже постійна робота привела його до здійсненого бажання.

22014677_1880331745618497_1351093653_n

Крім розповіді, студентам продемонстрували презентацію робіт видатного художника та відео його шляху до мрії. Херш Чадха постійно взаємодіяв з аудиторією, цікавився бажаннями та захопленнями молодого покоління. Фотохудожник запросив студентів брати участь у конкурсах, які він організовує.

Однією з учасниць змагання була студентка 4 курсу спеціальності ВСР Анастасія Парна. Дівчина поділилась своїми враженнями від поїздки до Єрусалиму, яку вона отримала в результаті перемоги в фотоконкурсі: «Неймовірна поїздка, яка мені подарувала безліч можливостей. Я вперше подорожувала літаком, пізнала культуру народу, познайомилась зі звичаями. Я дуже вдячна усім за такий досвід».

Організаторами зустрічі стали викладачі кафедри мультимедійних технологій та медіадизайну.

У 2018 році буде 20 років від початку співпраці професора Херша Чадхи з Інститутом журналістики. Фотохудожник є засновником премії в інституті, а також членом Королівського товариства фотографів Великобританії, Американського товариства фотографів, Національної спілки фотохудожників України. Професор щорічно проводить фотоконкурси серед студентів інституту. Викладачі навчального закладу зазвичай очолюють суддівську комісію.

Прес-центр Інституту журналістики