Free-talk з Анатолічем або секрети, як стати успішним телеведучим

Якщо ти обожнюєш телебачення та слідкуєш за новинками українського продакшну, то неодмінно чув про одного з найкращих ведучих країни Анатолія Яцечка. Саме в нашому Інституті журналістики 6 жовтня у рамках студентської платформи «Personalities» відбулася зустріч із шоуменом, радіоведучим, екс-ведучим ранкової програми «Сніданок з 1+1», автором проекту «Правила граматики», а нині ведучим нового проекту «Зе Інтерв’юер» на Прямому — Анатолієм Анатолічем.

Відомо, що Анатоліч провів своє останнє ранкове шоу «Сніданок з 1+1» 21 липня 2017 року, але на цьому його успішна кар’єра не завершилася. Навпаки, він почав збільшувати свою активність та став засновником популярного шоу «Зе Інтерв’юер», яке відкриває завісу особистого життя зірок та залишає у центрі уваги всі деталі поведінки, аби наблизити глядача до реалій зйомок.

Телеведучий неодноразово наголошував, що йому приємніше працювати з дорослою аудиторією та обговорювати не тільки шоу-бізнес, але й важливі для суспільства теми. У перспективі проекту – співпрацювати з зірками різної величини та не обмежуватись найпопулярнішими тенденціями шоу-бізу. А ось на питання від студента, у яких зірок, що пішли з життя, ведучий хотів би взяти інтерв’ю, пролунала відповідь без вагань: «У Скрябіна».

Бурхливі овації та багато щасливих усмішок Анатолію Яцечку за чудовий free-talk зі студентами ІЖ!

Анастасія Кучерська, студентка 2 курсу РЗГ