Зустріч прес-секретарів: колишніх, теперішніх та майбутніх

27 жовтня відбулося 19-те відкриття фотовиставки газети "День" – "Фото-Синтез", яку відвідали студенти Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка. Візит відбувся у навчальний час у рамках предмету «Основи професійної діяльності: організація роботи прес-служб» задля того, щоб студенти ознайомилися із комунікаційною подієвою технологією переконання та покращили свої навички у написанні пост-релізу в жанрі репортажу.

Виставку відкривала головний редактор газети – Лариса Івшина, і наші "іжевці" також мали змогу поспілкуватись з нею. Нагадаємо, що Лариса Івшина – виаускниця Інституту журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка, відома колишня  прес-секретарка голови РНБО на початку 2000 років, тому вона була дуже рада побачити своїх колег на цьому заході.

Серед спонсорів, яких було близько 20, був також бренд «Фокстрот», прес-секретарем якого є викладач Інституту журналістики – Алевтина Белецька. Симпатією "Фокстроту" в цьому році стала робота Івана Антипенка з Херсону під назвою "Ігри героїв".  «У цій роботі – синтез жовто-блакитних кольорів і мілітарі, радості і щемливої ​​гордості за український нездоланний дух», – розповіла Алевтина Белецька.

Бренд «Фокстрот» з 2011 року підтримує в межах фотовиставки талановитих фотографів з різних міст України, яких щорічно збирає газета «День», а студенти Інституту журналістики вже вп’яте відвідують проект відомого видання.

На виставці був присутній телеканал "112 Україна", який взяв інтерв'ю у деяких студентів Інституту. Самі ж вони мали безмежні враження та емоції від виставки, а хтось навіть планує взяти участь вже у ювілейній, 20-ій міжнародній фотовиставці.

Нагадаємо, що виставка проходить до 5 листопада у галереї «Лавра» (вул. Лаврська,1), з 10.00 до 19.00. Вхід – вільний.

Анна Новицька,

2 курс РЗГ