Eco-лекція для Green Institute від Let’s do it, Ukrainе.

22 листопада 2017 року в Інституті журналістики була проведена лекція Go green with GI для підвищення обізнаності молоді про способи збереження та турботи про навколишнє середовище.

Головним спікером лекції була  Юлія Мархель –  президент Всеукраїнського молодіжного руху Let's do it, Ukraine, лауреат премії Кабінету Міністрів України, координатор акції "Зробимо Україну чистою разом!".

На лекції Go freen with GI студенти Інституту журналістики розглянули практичні кейси з прикладами та порадами від Юлії Маркель щодо таких тем: сортування відходів на папір, скло, метал і пластик, виховання у людей дбайливого ставлення до довкілля та формування національної культури чистоти.

Незмінним партнером проекту є ГК «Фокстрот», від якої зі вступним словом виступила Ярослава Корольчук – куратор соціального проекту «Зелений офіс». Вона розповіла про корпоративні екоправила та співпрацю з ООН групи компанії "Фокстрот".

Додатково:

Соціальна ініціатива Green Institute заснована волонтерами Інституту журналістики. Він дає студентам чудову можливість допомогти мінімізувати негативний вплив на довкілля та проявити себе. Наша команда плідно та натхненно вкладає свої сили у цей проект. Green Institute вже шість років, але саме зараз час йому отримати "друге дихання". Нове прогресивне покоління будує надійну країну вже зараз. Закликаємо всіх долучатися до нашої ініціативи та зберегти природу.

Наша сторінка у Facebook – https://www.facebook.com/greeninstitute.sheva.

Новікова Наталія