“Віднайдене натхнення” або як Інститут журналістики макулатуру збирав

Наша друга група напрямку “реклами та зв’язків з громадськістю” вперше взяла на себе такий проект, як “Green Institute” та дійсно захопилася ним. Проект допоміг нам краще пізнати одне одного, працюючи гуртом. Ми створювали афіші та логотипи, писали статті та прес-релізи, фотографували та записували відео. Наша команда вперше самостійно організувала корисну та актуальну лекцію за підтримки нашого партнера ГК “Фокстрот”. Зараз ми маємо широку та вдячну аудиторію, якій не байдуже екологічне майбутнє України.

А 28.11.2017 ми зібрали макулатуру. Більше однієї тонни, а саме 1520 кг.  Це найбільша кількість, зібрана за усі роки існування Green Institute. Ми – група рекордсменів.

3 952 грн – це гроші з повітря, а точніше  –  з паперу. І цієї монетизації могло не відбутися, якби не командна робота та небайдужі люди в Інституті.

Той пил з книжок і старих газет, та метушня заполонила мало не весь корпус, – це дало зрозуміти, що все було не дарма. Це була наша робота на практиці. Наша атмосфера. Своя атмосфера. І це був лише перший крок для нас. Для сім’ї Green Institute.