Зелений Інститут побив власний рекорд

28 листопада 2017 року у стінах Інституту журналістики відбувся збір макулатури, вилучені кошти з якого (а це більше 3,5 тисяч гривень) підуть на допомогу безпритульним тваринам до одного з притулків Черкащини.

У цій акції взяли участь студенти першого та другого курсу ІЖ. Хлопці та дівчата переносили макулатуру з усіх кафедр Інституту журналістики. Макулатури зібралося так багато, що на допомогу покликали студентів Військового інституту нашого університету.

Жун Ї, Арман Геворкян, Євгеній Лозан, Антон Гордієнко, Сергій Железніков, Влад Войчук, Діма Мойсенко, а також Олег Беліков – студенти-журналісти першого курсу, які були неабиякими помічниками під час проведення акції.

У межах проекту народилася 8 прес-служба Green Institute, як майстерня з практичного предмету «Організація роботи прес-служб» студентів 2 курсу 2 групи спеціальності «Реклама та зв’язки з громадськістю». Керівником служби була Наталя Новікова, яка завжди проявляла ініціативу щодо тієї чи іншої події в рамках Green Institute, Марія Сабадаш та Вікторія Міненко чудово справилися з обов’язками копірайтера, оскільки саме вони наповнювали сторінку у соціальній мережі Facebook. Також, можна виокремити Максима Потаповича, який організовував лекції на ЕКО-тематику, тим самим виконувавши комунікаційну функцію.

Проект допоміг нам краще пізнати одне одного, працюючи гуртом. Ми створювали афіші та логотипи, писали статті та прес-релізи, фотографували та записували відео. Наша команда вперше самостійно організувала корисну та актуальну лекцію за підтримки нашого партнера ГК “Фокстрот”. Зараз ми маємо широку та вдячну аудиторію, якій не байдуже екологічне майбутнє України.

Довідка. Зелений Інституту було засновано 2011 року за підтримки ГК «Фокстрот», а також КП «Обухівміськвторресурси». З тих пір, кожного року проводиться благодійна акція зі збору макулатури, метою якої є допомога дитячим будинкам та бійцям АТО. За час існування ЗІ було зібрано понад 5 тонн макулатури, отримані кошти з якої були використані на допомогу 4 дитбудинкам Києва та регіону, а також допомогу студентам КНУ ім. Тараса Шевченка, які зараз знаходяться в зоні АТО. Окрім цього, у 2013 році ЗІ спільно з ГК «Фокстрот» та компанією СвітАвто придбали пральну машину для дитячого спецсанаторію «Барвінок» у м. Боярка.

Цього року акція відбулася з нагоди Дня волонтера, який святкуватимуть наступного тижня.  До збору макулатури з радістю долучилися 9 кафедр. Студенти 1 та 2 курсу Інституту журналістики з неабияким задоволенням приєдналися до збору, а також сортування зібраних ресурсів. 3 години тяжкої праці й результат дав про себе знати, такого не очікував ніхто. 1520 кг макулатури, що становить 3952 грн., які незабаром відправляться на допомогу мешканцям притулку в м. Черкаси.

Рекордна кількість макулатури становила 358,5 кг. Цього разу ЗІ перевершив себе майже у 5 разів, тим самим встановивши новий рекорд.

Студентка 2 курсу РЗГ-2
Поправка Ольга