Читач року – 2017

14 грудня в Науковій бібліотеці імені М. Максимовича відбувся фестиваль «Читач року», який організували працівники бібліотеки разом зі студентами 2 курсу Інституту журналістики освітньої програми «медіапродюсування» у рамках проекту «Покоління». На захід з’їхались не лише студенти з різних факультетів, а й викладачі, які отримали почесні винагороди. Серед номінантів було 20 студентів, 15 викладачів і 5 партнерів Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича.

Не залишаться без подарунків і діти з лікарні «Охматдит», адже бібліотека разом зі студентами організувала збір  дитячої літератури й завдяки фестивалю маленькі читачі отримають більше двохсот дитячих книг.

Студенти-медіапродюсери організували справжнє свято книги. Тут можна було пограти в шахи з Гаррі Поттером, постріляти з лука разом з Катнісс Ебердін, посидіти на книжковому троні з «Гри престолів» або ж потрапити в обійми підступного Пеннівайза з роману Стівена Кінга «Воно». За проходження однієї зі станцій кожен учасник міг отримати бібліотечну валюту «буккоїни», які можна було витратити на смаколики у футкорті.

Окрім усіляких розваг, в стінах бібліотеки можна було і відпочити душею в кінозалі, де проходив показ короткометражок і, зрештою, потрапити на урочисту частину фестивалю – концерт, де відбулося нагородження найстаранніших читачів Наукової бібліотеки імені М. Максимовича.

Український співак Анатолій Матвійчук

Хореографічний колектив Fashion kids

Заступник Міністра освіти і науки України Стріха Максим Віталійович разом з директором Наукової бібліотеки імені М. Максимовича Сербіним Олегом Олеговичем

Іван Драч на врученні нагород