День Волонтера в Інституті журналістики

6 грудня студенти 2 курсу спеціальності «Реклама та зв’язки з громадськістю» організували в Інституті журналістики "День волонтера". Присутні побували на лекції, ознайомилися з проектом «Бібліотека. «Майдан. Крим. Війна на Сході»» та могли особисто поспілкуватися із запрошеними гостями. Серед них:

•Сергій Сацюк — співзасновник громадської організації (ГО) «Злі Єноти» та «Волонтери України».
•Владислав Селезньов — український військовий журналіст, керівник прес-служби Генерального штабу Збройних Сил України.
•Маргарита Павроз — голова ГО «Волонтери України» та волонтери ГІ «Злі Єноти".
•Олена Бобрик — волонтер Інституту журналістики, керівник проекту «Бібліотека. «Майдан. Крим. Війна на Сході».

Сергій Сацюк розповів про створення ГО «Злі Єноти». Студенти почули історії щодо транспортування матеріальних благ військовим. Гуманітарну поміч бійці отримують не тільки від співвітчизників, а й з країн Європи та США. Пан Сацюк наголосив, що об’єднані волонтери у будь-якій країні є великою силою народу.
«Волонтерство – це те, що робиться безоплатно та за покликом серця. Праця за гроші – вже заробіток».

Владислав Селезньов поділився власним досвідом та враженнями з присутніми.
«Всі ті три бронежилети, що я мав, я отримав від волонтерів. Це багато про що каже», – наголосив гість.

Владислав Селезньов

Маргарита Павроз згадала історію, що надихнула до волонтерства – про молодого хлопця, який став інвалідом. Його доля змінила її бачення, стала переломним моментом у житті:  «Коли ти бачиш таке, вже не можеш просто розвернулися і піти, як нічого й не було».

Маргарита Павроз
Олена Бобрик висловила занепокоєність необізнаністю студентів. Молодь не знає історії! Того, що трапилось у 2014 році, що коїться зараз на Сході. Для того, щоб заохотити більше небайдужих, пані Бобрик збирає бібліотеку «Майдан. Крим. Війна на Сході». Усі охочі можуть прийти на кафедру іноземних мов, узяти та прочитати будь-яку книгу. Аби знати та пам’ятати правду.

Бібліотека «Майдан. Крим. Війна на Сході»

Після зустрічі з волонтерами жодна людина не залишилася байдужою. Промова кожного з гостей зворушила щось у душах студентів, змусила замислитися.

Марія Тугай