День Волонтера в Інституті журналістики

Спеціальними гостями стануть: Сергій Сацюк – співзасновник громадської організації (ГО) "Злі Єноти" та "Волонтери України", Владислав Селезньов – український військовий журналіст, начальник прес-служби Генерального штабу Збройних Сил України, Маргарита Павроз – голова ГО "Волонтери України" та волонтери ГІ "Злі Єноти", Елена Бобрик (Elena Bobrik) – волонтер ІЖ, керівник проекту "Бібліотека "Майдан. Крим. АТО".

Протягом самої лекції буде висвітлено такі теми:
• Мотиви волонтерства. Чому людина обирає цей шлях?

Захід відбудеться за адресою: вул. Мельникова 36/1.

День Волонтера

6 грудня 2017 року о 12:40 в Інституті журналістики відбудеться День Волонтера, зустріч студентів, викладачів і гостей навчального закладу з волонтерами АТО. Спеціальними гостями стануть: Сергій Сацюк – співзасновник громадської організації (ГО) "Злі Єноти" та "Волонтери України", Владислав Селезньов – український військовий журналіст, начальник прес-служби Генерального штабу Збройних Сил України, Маргарита Павроз – голова ГО "Волонтери України" та волонтери ГІ "Злі Єноти", Елена Бобрик (Elena Bobrik) – волонтер ІЖ, керівник проекту "Бібліотека "Майдан. Крим. АТО".Протягом самої лекції буде висвітлено такі теми: • Мотиви волонтерства. Чому людина обирає цей шлях?• Волонтерські історії. Щирі, натхненні, цікаві історії, які вразили учасників руху. • Особисті якості. Психологічні та фізичні перепони, що постають перед волонтером. • ЗМІ та громадськість. Роль публічної комунікації у діяльності волонтерської організації.Захід відбудеться за адресою: вул. Мельникова 36/1.

Опубліковано День Волонтера 1 грудня 2017 р.