Філантроп#ядійснотурбуюсь: місія виконана

Уже зовсім скоро всі будуть відзначати новорічні та різдвяні свята, а це означає, що настає час для подарунків та добрих справ. Студенти Інституту журналістики також не залишились осторонь та подарували малюкам трішки передноворічного свята.

12 грудня студенти 2-го курсу спеціальності РЗГ допомогли здійснити мрії вихованців дитячого будинку «Надія», що у с.Мокрець, Броварського р-ну. На кошти (понад 5 тис. гривень), зібрані під час благодійної акції «Філантроп», яка проходила 5 грудня в холі Інституту, було закуплено нові комплекти постільної білизни, солоденькі подарунки та фрукти.

Познайомившись із гостями, діти охоче організували міні-екскурсію будинком, розповідаючи про життя, навчання та нові іграшки. Проте на цьому зустріч не закінчилась, оскільки вихованці запросили відвідати заняття з фізкультури разом із ними.

«Я отримала такий заряд енергії – це не порівняється ні з чим. Мені сподобались дітки: добрі, відкриті, життєрадісні. Вони так зарядили позитивом, що я з новими силами готова складати іспити. У наступному році я б із радістю відвідала цей будинок знову», – каже студентка Вікторія Дяченко.

Наприкінці зустрічі, зібравшись в ігровій кімнаті, студенти розповіли малечі про свої майбутні професії, повеселили добіркою відеороликів з ляпами телеведучих та провели невеличкий конкурс на знання рекламних слоганів. Всі діти залишились задоволеними, отримали солодкі призи за конкурси, сфотографувались із студентами та подарували теплі дитячі обійми.

Дякуємо усім, хто долучився до благодійної акції «Філантроп»: студентам, викладачам, адміністрації Інституту журналістики, нашим партнерам – кондитерським «Сладкое Облако», «MamiCupcake», «Sweetcakes» та спонсорам – АНТИкінотеатру «Rock Fellow» і «Клубу увлеченных людей БЕРГАМОТ».

Анастасія Ластовець,

2 курс, РЗГ