Ярмарок добра об’єднав філантропів у ІЖ

5 грудня в холі Інституту журналістики у рамках дисципліни «Теорія і практика PR-діяльності» відбулася благодійна акція «Філантроп», організаторами якої виступили студенти 2 курсу, спеціальності РЗГ.

«Філантроп» — захід, який став продовженням доброї традиції влаштовувати благодійні акції та допомагати малечі із дитячого будинку «Надія». Під час заходу усі бажаючі могли долучитися до благодійності, придбавши унікальні новорічні листівки та книги на будь-який смак.

Затишну атмосферу свята створювали новорічна музика та яскрава фотозона із ялинкою і санчатами. Проте, яке свято без ласощів та подарунків? Так, на ярмарку солодощів кожен міг побалувати себе смачненьким від партнерів заходу «Сладкое Облако», «MamiCupcake» та «Sweetcakes».

Також під час акції деяким студентам поталанило виграти подарункові сертифікати від спонсорів – АНТИкінотеатру «Rock Fellow» та «Клуба увлеченных людей БЕРГАМОТ».

«Мені дуже сподобався благодійний ярмарок «Філантроп». Я купила новорічні листівки своїм рідним та друзям. Приємно розуміти те, що ти робиш добру справу для тих, хто ще не в змозі себе захистити», – ділиться враженням від акції Вавінова Христина, одна із відвідувачів заходу.

Зусиллями наших студентів вдалося зібрати суму у понад 5 тис. 50 грн., яка буде спрямована на подарунки для малечі з дитячого будинку "Надія", що у с. Мокрець Броварського району.

Дякуємо всім студентам та викладачам за те, що долучилися до акції та допомогли створити справжнє передноворічне диво!

Анастасія Ластовець,

2 курс, РЗГ