Увага, КОНКУРС!

Конкурс студентських робіт «Висвітлення гендерних проблем у ЗМІ: толерантність чи моральні паніки?»

Кафедри історії журналістики та соціальних комунікацій Інституту журналістики спільно з факультетом соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка за підтримки Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні оголошують всеукраїнський конкурс студентських робіт з питань гендерного круглого столу.

Оргкомітет конкурсу запрошує до участі студентів 2–6 курсів закладів вищої освіти України. На конкурс приймаються роботи українською та англійською мовами в період з 10 лютого до 10 квітня 2018 року в наступних номінаціях:
– Краща публікація (для друкованих та Інтернет-видань);
– Кращий теле-, радіорепортаж / сюжет,
– Кращий фоторепортаж (для друкованих та Інтернет-видань),
– Краща стендова доповідь,
– Краща візуалізація (гендерної проблеми).

Заявку на участь та матеріали надсилайте на електронну пошту – gendertable@gmail.com до 10 квітня 2018 року (00:00).