Інститут журналістики традиційно відчинив двері перед майбутніми вступниками

Березень – весняний місяць. Він непостійний та примхливий. Єдине, що є незмінним (і не лише в цю пору, а завжди!) – наша увага до абітурієнтів.

Тому 3 березня Інститут журналістики традиційно зустрічав нове покоління у своїх стінах. Дивовижно, адже сніг та морозна погода не стали перешкодою для гостей нашого інституту.

Цьогорічні абітурієнти дізнатися про особливості вступу до ВНЗ, зокрема до Інституту журналістики, ознайомилися з правилами проходження творчого конкурсу, який сьогодні є актуальним для тих, хто збирається вступати за спеціальністю «Аудіовізуальне мистецтво», та подивилися презентацію роботи Студпарламенту.

Студенти перших курсів навчання розповіли гостям про особливості своєї майбутньої професії і побажали всім вдало скласти ЗНО. А наприкінці заходу охочим було запропоновано традиційну екскурсію стінами інституту, під час якої кожен абітурієнт зміг трішечки відчути себе студентом вишу.

Наостанок, хочеться процитувати відому письменницю Барбару Шелл: «По-справжньому перемогти – означає отримати те, чого хочеш. Не те, чого хотіли мама й тато (хоча їх думка важлива), а те,  про що дуже довго мрієш». Тому, якщо вступ до Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка – ваша  мрія, і ви цього дійсно дуже хочете, вона обов’язково здійсниться. Пам’ятайте про це.

Чижик Єлизавета

студентка 2 курсу,