Зустріч колективу Інституту журналістики з ректором

29 березня відбулася зустріч колективу Інституту журналістики з ректором Київського національного університету імені Тараса Шевченка Леонідом Васильовичем Губерським.

Під час зустрічі обговорювалися актуальні питання, що стосуються навчального процесу в університеті, інформаційної політики щодо популяризації діяльності провідного вищого навчального закладу України.

Леонід Васильович наголосив на якості журналістської освіти, на іміджі держави та на іміджі КНУ ім. Т. Шевченка з огляду на виклики сьогодення у світовому інформаційному просторі. Зокрема, йшлося про популяризацію роботи університету, його факультетів та інститутів. «Хто, як не журналісти покликані творити імідж нашої держави, а наші студенти та випускники – імідж уніврситету», – зауважив ректор.

У дискусії взяли участь директор та викладачі Інституту журналістики. Зокрема, Володимир Володимирович Різун підтримав пропозицію щодо налагодження комунікації між університетом та суспільством, донесення до загалу інформації про цікаві та унікальні заходи, які відбуваються в навчальному закладі.

Натомість, доктор наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри соціальних комунікацій Олександр Вікторович Чекмишев зосередив увагу на потребі Інституту журналістики у створенні потужної інформаційної служби, на актуальності аналізу ризиків, проведенні інформаційних акцій, створенні єдиної інформаційної політики.

Адже інформація сьогодні стала рушійною силою суспільства. Новий спосіб отримання інформації та знання зумовлює появу нових форм і видів комунікації.

Прес-служба Інституту журналістики