День боротьби з музичним піратством

      23 квітня в Інституті журналістики відбувся традиційний захід до Всесвітнього дня авторського права. Цього року дискутували про проблеми музичного піратства та способи боротьби з ними в Україні та світі.

     Першокурсники-медіапродюсери проявили творчий підхід і оживили загальновідомі факти у свідомості кожного присутнього гостя. Саме тому, день боротьби з піратством викликав величезний резонанс у соціальних мережах.

     Особливо присутніх вразила інсталяція з компакт-дисків та касет. «Нас надихнула зміна форм, їх еволюція, що характеризує добу. Цією композицією, – стверджують її автори, – ми хотіли нагадати про часи, коли  купувати контент було нормою. Сьогодні це майже раритетні предмети, а колись були важливим джерелом прибутку для авторів».

     Відкривав захід автор ролику «Додивишся в міліції», заступник голови Української Антипіратської Асоціації Ігор Михайлов, що розповів про актуальні проблеми музичного піратства в Україні та дав кілька порад, як захистити свої творчі ідеї від незаконного розміщення в Інтернеті.

 

     Спеціальним гостем події став український музикант та продюсер Вадим Олійник. Артист поділився власним досвідом боротьби з піратством в музичній індустрії, своїми уподобаннями щодо музичних платформ, розповів про проблеми продюсування української музики та розкрив кілька секретів власного успіху.

     Наприкінці заходу всі мали можливість сфотографуватися зі своїм кумиром.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *