День боротьби з музичним піратством

      23 квітня в Інституті журналістики відбувся традиційний захід до Всесвітнього дня авторського права. Цього року дискутували про проблеми музичного піратства та способи боротьби з ними в Україні та світі.

     Першокурсники-медіапродюсери проявили творчий підхід і оживили загальновідомі факти у свідомості кожного присутнього гостя. Саме тому, день боротьби з піратством викликав величезний резонанс у соціальних мережах.

     Особливо присутніх вразила інсталяція з компакт-дисків та касет. «Нас надихнула зміна форм, їх еволюція, що характеризує добу. Цією композицією, – стверджують її автори, – ми хотіли нагадати про часи, коли  купувати контент було нормою. Сьогодні це майже раритетні предмети, а колись були важливим джерелом прибутку для авторів».

     Відкривав захід автор ролику «Додивишся в міліції», заступник голови Української Антипіратської Асоціації Ігор Михайлов, що розповів про актуальні проблеми музичного піратства в Україні та дав кілька порад, як захистити свої творчі ідеї від незаконного розміщення в Інтернеті.

 

     Спеціальним гостем події став український музикант та продюсер Вадим Олійник. Артист поділився власним досвідом боротьби з піратством в музичній індустрії, своїми уподобаннями щодо музичних платформ, розповів про проблеми продюсування української музики та розкрив кілька секретів власного успіху.

     Наприкінці заходу всі мали можливість сфотографуватися зі своїм кумиром.

Пов'язані статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *