Герой України Ігор Гордійчук нагородив подяками студентів-журналістів Військового інституту за успіхи в навчанні

Герой України Ігор Гордійчук нагородив двох журналістів Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка за успіхи в навчанні.

Нещодавно до інституту прийшов генерал-майор Ігор Гордійчук. Про це розповіли студенти Роман Рибачук і Назарій Кулик на практичному занятті з предмету “Агенційна журналістика». На першому курсі це єдина група, де предмет опановують студенти Інституту журналістики та Військового інституту. Обоє студентів виступили перед групою, розповіли про захід, поділилися враженнями і відповіли на запитання друзів.

Ігор Гордійчук відомий завдяки героїчниму вчинку на Савур-могилі в 2014 році: вивів воїнів із котла, створеного військом агресора. Наразі генерал-майор працює начальником Київського військового ліцею імені Івана Богуна. У кінці заходу він нагородив подяками 15 найуспішніших студентів різних спеціальностей Військогового інституту. Серед яких двоє випускників ліцею, майбутніх журналістів Романа Рибачука та Назарія Кулика.

Святослав Родюк,

Владислав Порожній