Катерина Гончар вдруге стала головою Студентського парламенту Інституту журналістики

29 березня в Інституті журналістики відбулись вибори голови Студентського парламенту. Студенти єдиноголосно підтримали Катерину Гончар, яка попередній рік також очолювала виконавчий орган студентського самоврядування.

— Чому ти вирішила продовжити цю діяльність?

— По-перше, варто завжди доводити до кінця ту справу, яку ти почав. А я ще не все зробила, що хотіла й планувала. До того ж я дуже радію, коли приношу користь людям.

— Що дав тобі цілий рік досвіду управління Студентським парламентом?

— Це величезний досвід роботи з різними людьми, адміністрацією, навіть із документацією варто багато й уважно працювати. Я стала мультифункціональним пристроєм. Так, саме пристроєм, бо ознаки життя я маю не завжди.

— Чи зміниться твоя команда у наступному році функціонування Студпарламенту ІЖ? Чи буде новий набір?

— Звичайно! Я вже набрала людей, які працюватимуть краще. Оскільки я буду головою Студпарламенту тільки дві каденції, мені потрібно залишити після себе людину, яка буде гідно продовжувати розпочате.

— Які цілі ти поставила перед собою? Що б хотіла змінити?

— Ми вже провели лекцію з пожежної безпеки, далі будемо намагатися зробити термінали в їдальні, поставити автомати зі снеками та проситимемо про допомогу в створенні коворкінгу на території інституту. А що буде потім, побачимо.

— Чи будуть якісь нововведення у твоїй діяльності?

— Ми просто змінюємо структуру Студпарламенту та людей. Я більше не буду робити все сама, навчатиму інших. У планах – популяризувати Студпарламент як дійсно впливовий орган під час навчального процесу. Не всі знають, що вільний вибір дисциплін, нарахування додаткових балів, лекції впливових людей — усе це не з повітря береться, це все пророблена мною робота і мільйони витрачених нервових клітин.

— Які переваги й недоліки посади голови студентського парламенту, на твою думку?

— Почнемо з плюсів. Звичайно, я отримую неоціненний досвід, мене знає і підтримує адміністрація, я допомагаю людям та інституту в цілому. Але це забирає дуже багато часу та сил.

— Що треба зробити для підняття престижу нашого інституту в освітньому середовищі?

— Ми маємо робити все можливе, аби після 4 курсу в світ виходили дійсно кваліфіковані кадри, треба йти в ногу з часом, розвиватись і обмінюватись досвідом з іноземними колегами.

— Як тобі вдається поєднувати навчання та активну діяльність на посаді голови Студентського парламенту ІЖ, адже і одне, й інше потребує чимало часу?

— Ви ще забули про роботу та особисте життя. Важко, але можливо.

Прес-служба Інституту журналістики