Лекція з пожежної безпеки в Інституті журналістики

За статистикою Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту, щоденно в Україні, в середньому, виникає 128 пожеж. Лише за два місяці 2018 р. в Україні їх було зареєстровано понад 7 тисяч.

3 квітня в Інституті журналістики  відбулася зустріч керівника Відділу пожежної безпеки КНУ імені Тараса Шевченка Тарасенка Василя Михайловича зі студентами та викладачами.

На лекції слухачі дізналися багато корисної інформації про причини виникнення пожеж,  побачили, до яких наслідків може призвести вогонь у приміщенні, ознайомилися із правилами пожежної безпеки.

Присутні із задоволенням слухали про правила користування первинними засобами пожежогасіння: пожежними кранами та гідрантами, вогнегасниками.

Лекція супроводжувалася інформативними презентаціями та відеоматеріалами, які потім жваво обговорювалися відвідувачами.

Друга частина зустрічі була присвячена відповідям на запитання. Василь Михайлович зосередив особливу увагу на необхідних діях студентів та викладачів під час виявлення пожежі та правилах поведінки в умовах  евакуації з приміщень в екстрених ситуаціях. Було зауважено, що, в разі виникнення пожежі, в жодному випадку не можна панікувати, потрібно думати логічно, діяти чітко та допомагати іншим.

Наприкінці зустрічі Тарасенко В.М. наголосив, що пожежу легше попередити, ніж ліквідувати, й побажав студентам і викладачам бути уважними й обережними.

Чижик Єлизавета

Студентка 2 курсу РЗГ