Майстер-клас із алтимату – підтримка енергійного формату

20 квітня до Інституту журналістики завітали спортивні команди «Dyki Krali» та «Nova», які зарядили студентів енергією на всі вихідні. Ці «дикі» спортсмени провели майстер-клас з командного фрізбі, повністю захопивши увагу учасників.

Представники «Dyki Krali» і «Nova» пояснили, що командний вид спорту з літаючою тарілкою називається алтимат. Гості довго не затримувалися на теорії й одразу запропонували зіграти разом з ними. Але багато хто з присутніх жодного разу в руках не тримали фрізбі. Наші «дикі» спортсмени не розгубилися й почали швидко показувати, як правильно ловити та кидати тарілку, щоб не травмуватися.

Коли ж учасники майстер-класу взялись опановувати практичну частину, то диски летіли в різні боки, вистрибували з рук тоді, коли вже здавалося, що міцно тримаєш цього шаленого «летуна». Проте бажання приборкати норовливу тарілку все ж перемогло й студенти навіть встигли пограти зі справжніми професіоналами, перейнявши трішки досвіду в них.

А поки обіцяють сонячні вихідні та гарну погоду, то обирайте енергійний формат відпочинку – розважайтеся з друзями, граючи в алтимат.  І скоріш хапайте диск або це зробить суперник!

Сабадаш Марія, РЗГ-2