MediaFest в Інституті журналістики

Хочеш дізнатись, як працює рекламна кухня? Приходь на MediaFest. Тут провідні фахівці галузі розкажуть про фото- і відео-арт, не тільки як про мистецтво, але й як про новий інструмент реклами.

Спікери:
Олександр Соловйов. Куратор культурно-художнього комплексу «Мистецький Арсенал». В минулому арт-куратор PinchukArtCentre; куратор спецпроекту Arsenale 2012
Тема: «Розвиток медіа-мистецтва в Україні та світі. З чого все починалось та як виглядає сьогодні»

Андрій Копоц. Засновник і виконавчий продюсер українського продакшн-хауса Electric Sheep Film. Працював креативним директором в McCann-Erickson та Leo Burnett Ukraine, володар численних нагород національних і міжнародних рекламних фестивалів, таких як Golden Drum, Epica, KIAF, ADC UA, в тому числі і в категорії Film Craft.
Тема: «Як працює відеопродакшн. Відеореклама від А до Я»

Реєструйся та приходь 17 квітня в Інститут журналістики КНУ ім. Т. Шевченка (вул. Мельникова 36/1), 32 аудиторія. Початок о 14:00.