Студенти дарують радість дітям

21 квітня студенти Інституту журналістики та Київського національного університету театру, кіно та телебачення імені Карпенка-Карого відвідали Дитячий реабілітаційний центр «Сонячне світло».

У рамках проекту «ДобрІЖсправи» студенти показали дітям виставу з професійно-орієнтаційними елементами та провели майстер-клас з акторської майстерності, в якому взяли участь всі вихованці та педагоги центру. Пізніше діти ближче познайомилися із гостями та показали навички ведення домашнього господарства, приготувавши молочні коктейлі та десерти.

«Ми давно з групою хотіли відвідати дитячий будинок та подарувати дітям виставу. Ми дякуємо студентам Інституту журналістики за їх цікавий підхід до дипломних робіт та організатору нашої поїздки – Возній Вікторії», – ділиться враженнями студент КНУТКіТ імені Карпенка-Карого Пугач Юрій.

«ДобрІЖсправи» – це проект започаткований у 2016 році студентками Інституту журналістики спеціальності реклама та зв’язки з громадськістю. За час існування в рамках проекту було здійснено 6 благодійних заходів.

Возна Вікторія, 4 курс, РЗГ