Укрінформ очима студентів

19 квітня до національного українського інформаційного агентства «Укрінформ» завітали студенти 1 курсу Інституту журналістики зі спеціальності  «Журналістика та соціальні комунікації», а також їх колеги, курсанти Військового інституту, які навчаються за освітньою програмою «Військова журналістика».

Для майбутніх журналістів в Укрінформі було організовано екскурсію, під час якої студентам розповіли історію створення агентства. Також було зазначено, що до 2008 року інформація агентства подавалася виключно в закритому режимі. Замість агентства, починаючи з 1883 року, тут знаходився першокласний готель відомого купця та мецената Григорія Гладинюка.  Раніше Укрінформ носило назву РАТАУ (Радіотелеграфне агентство України) і функціонувало лише в інтересах УРСР. Багато буремних подій пережило агентство, на шляху свого становлення як незалежного лідера агенційної журналістики. Справжня епоха розвитку агентства припадає на початок проведення Євро-2012.

Укрінформ виокремило головні принципи у своїй роботі:

1. Заборонено подавати застарілу інформацію. Тобто ніяких слів, на кшталт «вчора», «тиждень тому», «минулого місяця».

2. Інформація має бути достовірною та перевіреною, щонайменше трьома джерелами.

3. Не займатися джинсуванням.

4. Працювати оперативно та злагоджено. Але ніяка швидкість не може поступатися правдивості.

Окрім великих прес-залів, студенти мали змогу завітати до арт хабів. Місць, де зазвичай проходять мистецькі заходи, приміром, презентації книги, фільму або альбому.

Похід в агентство виявився надзвичайно інформативним та насиченим.

Зелена Світлана. 1 курс

Журналістика та соціальні комунікації