Загальноуніверситетський День відкритих дверей

14 квітня у навчально-спортивному комплексі КНУ ім. Т. Шевченка відбувся Загальноуніверситетський День відкритих дверей, який об’єднав всі інститути та факультети університету.

Зокрема, на заході був представлений Інститут журналістики. Студенти кафедри РЗГ проводили цікаві майстер-класи: «Як створити ефективний пост в Instagram», «Як знімати так, щоб Вас дивились. Сучасний відеоконтент» та «Виклик самому собі: як бути привабливим для незнайомців» та пригощали лимонадом з печивом. Також на слухачів лекцій чекали призи за найкраще виконання творчих конкурсів.

Абітурієнти охоче дізнавалися про життя студентів та навчальний процес, брали участь у різноманітних конкурсах, збирали листівки, роблячи різноманітні відмітки.

KNU EXPO 2018 – це захід, який повинен стати гарною традицією об’єднання всіх учасників навчального процесу – викладачів, студентів, абітурієнтів, студентів – та побудує ефективну комунікацію між ними.

Ластовець Анастасія, 2 курс РЗГ