РЕГЛАМЕНТ ПРОВЕДЕННЯ ДОДАТКОВОГО ФАХОВОГО ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ

Регламент проведення
додаткового фахового вступного випробування
для вступу на ОС Магістр
за спеціальністю 061 “Журналістика”

Додаткове вступне фахове випробування, яке проводиться для осіб, що беруть участь у конкурсі для здобуття ступеня магістр на основі ступеня бакалавр, здобутого за іншою спеціальністю, передує іспиту з іноземної мови та іспиту з фаху. Додаткове вступне фахове випробування має кваліфікаційний характер та оцінюється за двобальною шкалою – «склав/не склав». У випадку, якщо абітурієнт не склав додаткового вступного фахового випробування, він втрачає право брати учать у конкурсному відборі на цю освітню програму.

Додаткове вступне фахове випробування має форму тесту. При цьому час, відведений на додатковий іспит, не може перевищувати 90 хвилин.

З програмаою додаткового фахового вступного випробування можна ознайомитись за посиланням “Програма додаткового фахового вступного випробування”

Для складання додаткового вступного фахового випробування абітурієнту необхідно:

  1. У період з 14 по 31 травня зареєструватись за посиланням http://journ.knu.ua/reg/
  2. Отримати екзаменаційний листок 30 травня з 14:00 до 17:00 або 31 травня з 12:00 до 14:00 в Інституті журналістики (м. Київ, вул. Мельникова, 36/1, навпроти навчальної частини к. 205). Для отримання екзаменаційного листка вступнику потрібно мати з собою одну кольорову фотокартку розміром 3х4 см та паспорт громадянина України.
  3. З’явитись на додаткове вступне фахове випробування 31 травня о 14:10. Для допуску на іспит вступник повинен мати з собою екзаменаційний листок та паспорт громадянина України.

Консультація з додатковового фахового вступного випробування  відбудеться 30 травня о 16:00 в ауд. 22 корпусу Інституті журналістики (м. Київ, вул. Мельникова, 36/1).

Додаткове фахове вступне випробування для осіб, які здобули ступінь бакалавра за іншою спеціальністю проводитиметься 31 травня о 14:10 в ауд.: 21, 22, 23 корпусу Інституті журналістики (м. Київ, вул. Мельникова, 36/1).

Результати додаткового вступного фахового випробування будуть оприлюднені не пізніше 12:00 1 червня 2018 р. на сайті “Інформація для абітурієнтів” http://journ.knu.ua/abit/ 

http://www.journ.knu.ua/abit/2018/04/26/reglament-provedennya-dodatkovogo-faxovogo-vstupnogo-viprobuvannya/ 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *