ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ НА ЗНО З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ?

Для вступу до магістратури Інституту журналістики (спеціальність 061 – журналістика) необхідно скласти єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЗНО для магістрів з іноземної мови). Для складання ЗНО з іноземної, спершу потрібно зареєструватись. Реєстрація проводитиметься операторами Інституту з 14 травня по 5 червня кожного робочого дня з 9:00 до 18:00 у к. 102 та к. 104 (бібліотека).

Щоб зареєструватись потрібно звернутись до оператора та надати йому:

1. Копію та оригінал реєстраційної картки платника податків (ідентифікаціний код).
  2. Копію та оригінал паспорта громадянина України.
  3. Дві  кольорові фотокартки 3х4.
  4. Довідку* щодо дати завершення навчання та планової дати отримання диплому про вищу освіту в 2018 році або диплом бакалавра/спеціаліста (для тих, хто завершив навчання у 2016 р. та раніше).

* Довідку щодо дати завершення навчання та планової дати отримання диплому про вищу освіту в 2018 році студенти Інституту журналістики можуть отримати в к. 206 (приймальна директора). Студенти, які навчались не в Інституті журналістики мають звернутись до деканату свого закладу вищої освіти для отримання такої довідки.